Superfast Ferries logo

Superfast Ferries, en yeni ve en hızlı filosuyla sizleri unutulmaz bir yolculuk deneyimine davet eder. Superfast Ferries'deki hepimizin tek bir hedefi vardır: Sizlere beklentilerinizi aşan, bizim Superfast Deneyimi dediğimiz özenli ve kaliteli hizmetler sunmak.

Superfast Ferries vizyonunun gerçekleşmesi 1995 yılında Adriyatik'te II gemilerinin denize açılması ile başlamıştır.Alman yapımı bu gemiler deniz taşımacılığında yeni standartlar yaratmışlardır, Superfast Ferries'i Yunanistan ile İtalya arasındaki seyahatte yeni, öncü seçenek haline getirmişlerdir.

Bugün son derece hızlı ve modern 4 gemiden oluşan bir filo günlük bazda Yunanistan'ın Patras, İgumenitsa ve Korfu limanlarından İtalya'nın Ancona* ve Bari limanlarına seferler sunar.

2009 Mart ayından itibaren Superfast Ferries Pire limanıyla Girit' in Heraklio* limanı arasında günlük seferlere başlamıştır. Böylece Superfast Ferries'in Adriyatik denizinde sunduğu üst düzey hizmetlerini burada da sunar.

Superfast Ferries S.A., ve Grubun bütün gemileri insan hayatının denizde güvenliği hakkındaki SOLAS şartlarına uygun olarak ISM Güvenli Yönetim kanununa ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim uluslararası standartları ile ISO 14001:2015 Çevre Yönetimi uluslararası standartlarına göre sertifika sahibidir. ISO 9001:2015 & ISO 14001:2015 standartlarına göre akreditasyon Uluslararası Şirketler Grubu American Bureau of Shipping (ABS) üyesi Amerikan Akreditasyon Kurumu ABD Quality Evaluations tarafından yapılmıştır. ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi kanununa göre akreditasyon Grubun sunduğu üst düzey hizmetlerin tanınması anlamına gelmektedir.

Superfast Ferries %100 Attica Grup www.attica-group.com bağlı şirketidir. Bu şirket Atina Borsasına kotedir.

Superfast Ferries'i seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Gemiye hoşgeldiniz


*Ankona – İgumenitsa – Patra ve Pire-Heraklio hattı, Anek Lines ın işbirliği ile gerçekleşmektedir.

atticagroup logo 2019
uic
Sete
InterFerry
ISO
Climate rescue
elitour
ancona
wedolocal
maritime
pci
iso