ULUSLARARASI HATLAR

Attica Group, COTIF / CIV yolcu taşımacılığı uluslararası yasal rejimi kapsamında, İtalya - Yunanistan arası demiryolu yolcularının deniz taşımacılığı ve v.v. (Ancona/ Bari/ Venedik – Corfu/ Igoumenitsa/ Patra deniz bağlantılarında) Uluslararası Demiryolları Birliği (UIC), Ortak Yolcu Tarifesi (NRT) ve Uluslararası Demiryolu Taşıma Komitesi'nin (CIT) tam üyesidir.
Attica Group aşağıdaki demiryolu tekliflerine tam üye olarak katılmaktadır: Interrail, Eurail, Balkan Flexipass, RIT, Rail Plus, Greek Flexipass (Rail N’ Fly), Vergina Flexipass ve DB Autozug. Attica Group aynı zamanda FIP nakliye kolaylıkları karşılıklı değişimi için FIP Demiryolları Birliğinin tam üyesidir.

Eurail/Interrail Yunan Adaları Geçişi 6 bedava seyahat sunar (2 adet Adriyatik Deniz hatları ve 4 adet yerli hatlarda).

Interrail Global, Eurail Global,  aynı zamanda Balkan Flexipass sahipleri Superfast Ferries, Hellenic Seaways & Blue Star Ferries gemilerinde ücretsiz seyahat ederler ve sadece liman vergileri, muhtemel konaklama yükseltmeleri, yakıt ücreti (varsa) ve 25€ Yüksek Sezon (Temmuz ve Ağustos) veya 15€ Ara Sezon (Haziran ve Eylül) ek ücretlerinden sorumludur. 1inci Sınıf Interrail/Eurail Geçiş sahipleri uçak tipi koltuklarda veya yatakhanelerde (varsa) ücretsiz seyahat ederler. 2. Sınıf Interrail / Eurail Geçiş sahipleri güvertede ve geminin bütün ortak kullanım alanlarında ücretsiz seyahat ederler.
Interrail/Eurail Yunan Adaları 1inci Sınıf Geçişi sahipleri 4 yataklı iç kamarada ücretsiz seyahat ederler ve Interrail/Eurail Yunan Adaları 2nci Sınıf Geçişi sahipleri uçak tipi koltuklarda veya yatakhanelerde (varsa) ücretsiz seyahat ederler. Yakıt ücreti (varsa), liman vergileri ve sezon takviyeleri Eurail/Interrail Yunan Adaları Geçiş sahiplerine uygulanmaz.

Eurail Greece Geçişi, Eurail Italy Geçişi, Interrail Greece Geçişi ve Interrail Italy Geçişi sahipleri yolcu broşür fiyatlarında %30 indirimle seyahat edebilirler. Liman vergileri ve yakıt ücreti (varsa) uygulanır.
Greek Flexipass, Greek Flexipass (Rail N’ Fly) ve Vergina Flexipass sahipleri yolcu broşür fiyatlarında %30 indirimle seyahat edebilirler. Liman vergileri ve yakıt ücreti (varsa) uygulanır.
RIT ve Rail Plus sahipleri yolcu broşür fiyatlarında %20 indirimle seyahat edebilirler. Liman vergileri ve yakıt ücreti (varsa) uygulanır.
DB Autozug bilet sahipleri yolcu broşür fiyatlarında %10 indirimle seyahat edebilirler. Liman vergileri ve yakıt ücreti (varsa) uygulanır. %10 indirim yolcu ve araç fiyatlarına uygulanır.

Konaklama yükseltmeleri (imkanlar dahilinde) gemiye bindikten sonra, şirketin Liman Ofisleri veya gemideki Baş Veznedar Ofisi'nde mümkündür.

Adriyatik Denizi yolları ANEK LINES ile ortaklaşa işletilmektedir.

KONAKLAMA YÜKSELTMESİ İÇİN FİYATLAR, 1 OCAK'TAN 31 ARALIK 2021'YA KADAR GEÇERLİ
(Eurail/Interrail Global, Eurail/Interrail Yunan Adaları Geçişi ve Balkan Flexipass)

  (€) All prices are in euro
Route: Ancona-Patras/Igoumenitsa or v.v.
  Cabin type Fares
  Two bed cabins inside/outside with facilities 109,00
  Three bed cabins inside/outside with facilities 88,00
  Four bed cabins inside/outside with facilities 66,00
  Dormitories 38,00
  Air Seats 19,00
Route: Bari-Patras/Igoumenitsa or v.v.
  Two bed cabins inside/outside with facilities 92,00
  Three bed cabins inside/outside with facilities 72,00
  Four bed cabins inside/outside with facilities 52.00
  Air Seats 18.00
Route: Venice-Patras/Igoumenitsa or v.v.
  Two bed cabins inside/outside with facilities 109,00
  Three bed cabins inside/outside with facilities 88,00
  Four bed cabins inside/outside with facilities 66.00
  Dormitories 38.00
  Aiseats 19.00
  • Yukarıdaki fiyatlar kişi başı / yolculuk başı geçerlidir (kamara başı değil).
  • Yatakhaneler sadece Superfast XI için geçerlidir..


Adriyatik Denizi yolları ANEK LINES ile ortaklaşa işletilmektedir.
Yukarıdaki Demiryolu Biletleri/ Geçişlerini www.interrail.eu ve www.eurail.com adresinden online ya da Avrupa'daki herhangi bir demiryolu istasyonu veya lisanslı acentadan alabilirsiniz. Yunanistan'da bulunuyorsanız doğrudan herhangi bir TRAINOSE tren istasyonu ile iletişim kurabilirsiniz veya www.trainose.gr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ VEYA REZERVASYONLAR İÇİN, lütfen aşağıdaki mail adreslerine e-mail gönderin: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir., Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şirketin aşağıdaki LİMAN ACENTALARI ile İLETİŞİM kurabilirsiniz:

Patra: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. , Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ancona: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bari: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ,
Venedik: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Igoumenitsa: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Corfu: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Veya BURADAN ONLİNE REZERVASYON yapabilirsiniz
"İNDİRİMLER" alanına "TEK YÖNLÜ YOLCULUKLAR" ve geçiş türünü seçin.
Seyahatiniz gününde, binişten 3 saat önce, kalkış limanı TERMİNAL İSTASYONUNDA check-in yapmanız ve demiryolu geçişi, pasaport veya kimlik belgenizi (Latince karakterlerle) göstermeniz rica olunur.
Hatalı bir online rezervasyon durumunda, fiyatlandırmadaki herhangi bir fark Euro olarak, liman ajan tarafından halledilecektir.


YUNAN YURTİÇİ HATLARI
EURAIL, INTERRAIL, BALKAN FLEXIPASS, Greek Flexipass Greek Flexipass (Rail N’ Fly) ve Vergina Flexipass sahipleri bütün Blue Star Ferries & Superfast Ferries Yunan yurtiçi hatlarında yolcu tam bilet fiyatlarında Ekonomi sınıfında %30 indirimle seyahat edebilirler. İndirim, ilgili demiryolu yolcularının Superfast Ferries, Blue Star Ferries ve Anek Lines gemileriyle zaten Adriyatik Denizinde bir yolculuk yapmış olmaları kaydıyla, Eurail ve Interrail geçiş sahipleri için geçerlidir.
Eurail / Interrail Yunan Adaları Geçiş sahipleri, Economy Class'taki 4 veya 5 hedef adaya ücretsiz seyahat ederler ve sınıflarını herhangi bir kategoriye% 30 indirim uygulayarak yükseltebilirler (Lux kabinleri hariç). Ayrıca, herhangi bir ekstra ada varış noktasında% 30 indirimden yararlanırlar (pasolarında 4 veya 5'ten fazla). Eurail / Interrail Yunan Adaları Geçiş sahipleri seyahatlerine Yunan Adaları'ndan başlayabilirler. Önce Adriyatik Denizi rotalarında bir geçiş gerçekleştirilmesine gerek yoktur.

Pire - Girit hatları ANEK LINES tarafından ortaklaşa işletilmektedir.

FIP sahipleri için buraya tıklayın!

  

ANEK Lines ile birlikte işletilmektedir

YAKIT FARKI 2021

Ankona

Yol başına yolcu başına 12,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 13,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.

Bari

Yol başına yolcu başına 2,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 3,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.

Venedik

Yol başına yolcu başına 9,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 13,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.