Superfast Ferries logo

Şık bir tarzda yemek yiyin

Gerek hafif bir snack olsun, gerekse nefis bir şarap eşliğinde komple bir yemek, Superfast gemilerinde yemek gastronomik bir deneyimdir. Aslında zamanınızın çoğunu değişik lezzetleri deneyerek geçirebilirsiniz. Zaten dedikleri gibi, deniz iştahı açar..

fun alacarte

À LA CARTE RESTORAN

Mükemmel manzaralı gastronomik bir deneyim! Şeflerin Yunan ve dünya mutfaklarından ilham dolu yemekleri, Yunan ve yabancı üreticilerden zengin şarap listesi ve mükemmel, incelik dolu servis.

fun selfservice

SELF SERVICE RESTORAN

Lezzetler uçuk, ancak fiyatlar uygun. Self-Service restoranında bu lezzetleri deneyin. Rahat bir öğle yemeği veya akşam yemeği için idealdir, ekonomik fiyatlara Yunan ve dünya mutfaklarından büyük bir çeşitliliğe sahiptir.

ΒΑRS ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ

İÇ MEKAN BARLARI

Barlarda aromalı kahve, meşrubat, meyve suları, her tür alkollü ve alkolsüz içki, tatlı ve dondurmayı tadabilirsiniz. Size en iyi hizmeti verme amacıyla 24 saat boyunca sürekli açık olan bar mevcuttur.

fun barsout2

DIS MEKAN BARLARI

(SNACK BAR - POOL BAR)
Adriyatik güneşi altında, güvertede veya havuz başında, buz gibi meyve suları, geleneksel döner, lezzetli tatlılar ve dondurmalar eşliğinde rahatlayın. Açık güverte barları hava koşulları elverişli olduğu zamanlarda açıktır (şu an için müsait değil SUPERFAST I, SUPERFAST II)

atticagroup logo 2019
uic
Sete
InterFerry
ISO
Climate rescue
elitour
ancona
wedolocal
maritime
pci
iso