Superfast Ferries logo

Gemide eğlence

Deniz yolculukları eğlencelidir. Superfast ile daha da eğlenceli hale gelmektedir. Havuz, disco, barlar, mağazalar, gazinolar – gemiye bineceğiniz ilk andan itibaren iyi vakit geçirmeniz için gerekli olan her şey bizde mevcutur.

Discount_Sticker_Shop_10_510X350

MAĞAZALAR

Geminin mağazalarında shopping therapy. Gemide, parfüm, kozmetik, mücevher, aksesuar ve hediyelik eşya giyim, seyahat ürünleri, içki, şarap, Yunan delicatessen ürünleri, İsviçre çikolataları ile Superfast imzasını taşıyan seçkin hediyelik ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz.

198-fin 510x350

HAVUZ

Geminin açık havuzunda serinliğini ve güneşlenmenin tadını çıkarın. (şu an için müsait değil SUPERFAST I, SUPERFAST II)

ΒΑRS ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ

İÇ MEKAN BARLARI

Barlarda aromalı kahve, meşrubat, meyve suları, her tür alkollü ve alkolsüz içki, tatlı ve dondurmayı tadabilirsiniz. Size en iyi hizmeti verme amacıyla 24 saat boyunca sürekli açık olan bar mevcuttur.

fun barsout2

DIS MEKAN BARLARI

(SNACK BAR - POOL BAR)
Adriyatik güneşi altında, güvertede veya havuz başında, buz gibi meyve suları, geleneksel döner, lezzetli tatlılar ve dondurmalar eşliğinde rahatlayın. Açık güverte barları hava koşulları elverişli olduğu zamanlarda açıktır. (şu an için müsait değil SUPERFAST I, SUPERFAST II

fun casino

KAZİNO

Yolculuk boyunca açıktır, elektronik oyunlar ve elektronik rulet adrenalini doruklara çıkarır. Şansınızı deneyin, bir sonraki şanslı siz olabilirsiniz!!

fun disco 2

DISCO

Disco sizi sabaha kadar dans ve eğlence için en popüler Yunan ve yabancı parçalarla karşılar.Ayrıca gemide sıkça düzenlenen geleneksel Yunan geceleri veya diğer etkinlikleri kaçırmayın. Disco her gün akşam 10.30'dan sabah saatlerine kadar açıktır. (şu an için müsait değil SUPERFAST I, SUPERFAST II

INTERNET

İNTERNET

Yolculuk boyunca internet köşesi dizüstü bilgisayarınızla kablosuz bağlantı (WI-FI). Erişim kartlarını ( WI-FI) geminin bütün barlarından alabilirsiniz

SHIP-GUIDE page-7 2

MOVİES @SEA

A new online world awaits for you! The @sea is a new, interactive, multi-user portal with free access and unlimited possibilities to make your journey on board a truly unforgettable experience!

*Η Πισίνα, η Disco και τα Bars Εξωτερικών Χώρων είναι μη διαθέσιμα στα SUPERFAST I και SUPERFAST II

atticagroup logo 2019
uic
Sete
InterFerry
ISO
Climate rescue
elitour
ancona
wedolocal
maritime
pci
iso