20% ERKEN REZERVASYON INDIRIMI

Ancona: İndirim tümmünferit Yolcu biletlerine, 6m.uzunluk&2m.Ancona: İndirim tümmünferit Yolcu biletlerine, 6m.uzunluk&2m.yüksekliğe kadar araçlara, 2m. üzeri tavan bagajı olan araçlara,2,50m uzunluğa & 2m. yüksekliğe kadar olan Treyler’lere veMotorsikletlere uygulanır. Bu indirim Camping on Boardrezervasyonlarında “ tüm araç katagorileri” dahil, geçerli değildir.

Bari & Venedik: İndirim tüm münferit yolculara ve tüm araçfiyatlarında ve Camping On Borad rezervasyonlarda geçerlidir.

  • 31 Mart 2021 tarihine kadar yapılan yeni rezervasyonlar ve31 Mart 2021 tarihine kadar yapılan yeni rezervasyonlar vebiletlemeler için geçerlidir.
  • 31 Aralık 2021 tarihine kadaryapılacak Tek-Tön ve Gidiş-Dönüş yolculuklarda geçerlidir.
  • Rezervasyonlar 30 Nisan 2021 tarihine kadar ücretsiz olarakdeğiştirilebilir veya iptal edilebilir. 30 Nisan 2021 tarihinden sonrayapılan Seyahat tarihi veya Güzergah değişiklikleri veya Açıktarihe çevirme durumunlarında, erken rezervasyon ve broşürfiyatları arasındaki fark ödenmelidir.- fark etkilenen güzergahtanhesaplanır.
  • Erken Rezervasyon bilet ücretleri 30 Nisan 2021tarihinden sonra iade edilmez.
  • Biletler açık dönüş tarihi ilekesilebilir. (Gidiş ayağında erken rezervasyon indirimi ile, Gelişayağında broşür üzerindeki dönüş fiyatları ile – erken rezervayonindirimi söz konusu değildir).
  • Indirim, broşürde verilen tümindirimler üzerinden verilir (Çoçuk indirimi hariç).
  • Biletlerhazırlanma tarihinden itibaren 21 gün içinde kesilmelidir.

ANEK Lines ile birlikte işletilmektedir

YAKIT FARKI 2021

Ankona

Yol başına yolcu başına 12,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 13,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.

Bari

Yol başına yolcu başına 2,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 3,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.

Venedik

Yol başına yolcu başına 9,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 13,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.