Superfast Ferries logo

Kendi “Superfast Ferries Deneyiminizde” yer ayırmak için aşağıdaki seçeneklere sahipsiniz:

1. Superfast Ferries’in online rezervasyon sistemini ucuz yolculuk ve konaklama olanaklarını bulmak icin kullanıp, 6 basit adımla rezervasyonunuzu hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz *. On line rezervasyonlarınızda ödeme işlemi Visa veya Master card ile yapilabilir.Işlem tamamlandığında rezervasyon numarası mailinize gönderilir.Gemi kalkişindan 2-3 saat önce , SUPERFAST FERRIES gışesinden rezervasyon numaranızla biletinizi teslim alabilirsiniz.

2. Rezervasyon Formunu, doldurup ve gönderin. Rezervasyon bölümünden bir eleman sizinle iletişime geçerek size ihtiyari rezervasyon kodunuzu ve faydalanabileceğiniz olası özel fiyatlar hakkında bilgi verecektir. Ayrıca, rezervasyonunuzu onaylamak istediğiniz taktirde, ödeme şekilleri hakkında bilgi edineceksiniz.

3. Superfast Ferries kendisine ait geniş bir ofis ağına ve lokal temsilcilere sahiptir. Rezervasyonunuzu yapmak için en yakın Superfast Ferries veya şirketin lokal temsilcisini seçiniz. Ayrıca kendi seyahat acentanıza da başvurabilirsiniz.

* Online rezervasyon sisteminin şimdilik yemek, evcil hayvan, özürlü yolcu ve evcil hayvan kamaralarını içeren rezervasyonları desteklemediğini bildirmek isteriz. Bu tür durumlarda, diğer iki rezervasyon şeklinden birini seçmenizi rica ederiz.

SUPERFAST FERRIES S.A. Merkez Ofis:
1-7 Lysikratous & Evripidou Street
17674 Kallithea, Athens, Greece

CALL CENTER:
Ancona route: + 30 210 8919700,
e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bari route: +30 210 8919130,
e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

atticagroup logo 2019
uic
Sete
InterFerry
ISO
Climate rescue
elitour
ancona
wedolocal
maritime
pci
iso