Superfast Ferries logo
Camping

Bütün seyahat boyunca camper/caravan’ın rahatlığını yaşayın ve aynı zamanda gemilerimizin duş, tuvalet ve 220 Volt’luk elektrik tedariki gibi hizmetlerinden faydalanın. bütün bunlar ise bir güverte ve araç bileti ile.

Sadece kayıtlı olduklarında resmen kamp aracı olarak bilinen araçlar için geçerlidir (karavanlar / kampçılar).

(Korfu - İtalya hattında geçerli değildir ve bunun tersi geçerlidir. ASTERION II'de gemide kamp yapılmasına izin verilmez).

 
YAKIT FARKI

Ankona

Yol başına yolcu başına 12,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 13,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.


Bari
Yol başına yolcu başına 2,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 3,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.

Venedik
Yol başına yolcu başına 9,00 Euro (tüm konaklama kategorilerinde 4 yaşına kadar çocuklar hariç) ve rota başına araç başına 13,00 Euro (motosikletler hariç) uygulanır. Şirket gerekli görüldüğünde yakıt ek ücretini ayarlama hakkını saklı tutar.
atticagroup logo 2019
uic
Sete
InterFerry
ISO
Climate rescue
elitour
ancona
wedolocal
maritime
pci
iso